R Raymon

R Raymon – German Performance Bikes je mladá značka z Německa, která si dává za cíl přinášet cyklistům všech kategorií moderní, dobře vypadající a pefrektně propracovaná jízdní kola za přijatelné ceny.

R Raymon je vlastní značkou firmy PEXCO GmbH, která do svých nových kol a elektrokol vkládá dlouholeté zkušenosti z vývoje a prodeje jízdních kol.

Raymon

Příběh značky

Hnací silou myšlenky založit vlastní značku jízdních kol byla vášeň pro kola, kterou v PEXCO GmbH sdílí. Firma tak začala psát novou kapitolu své historie, která začíná velkým R jako Raymon. Značka R Raymon se stala živoucím důkazem toho, že i malá jiskra může zažehnout oheň a že jediné písmeno může být nositelem velkého příběhu.

Není důležité to, jestli jste příležitostný jezdec, nebo profesionál, jestli jezdíte raději po horách, nebo ve městě, jestli jste dítě, dospělý nebo senior, důležitá je radost z jízdy. Proto v R Raymon navrhují, vyvíjí a vyrábí kola tak, aby si dokázal vybrat každý.

Modelové řady R Raymon 2021

Elektrokola

Trailray E
Nekompromisní. Sportovní. Všestranná. Taková jsou elektrická endura z řady Trailray E. Nejlépe je jim na trailech, ale bez mrknutí oka zvládnou sjezdové úseky v těžkém terénu i náročná stoupání. Středové motory Yamaha pak zaručují dynamickou jízdu plnou výkonu všude tak, kde je ho potřeba.

Fullray E
Dobrodružné. Flexibilní. Dynamické. Hbité elektrické stroje kategorie all-mountain budou skvělým společníkem všem milovníkům trailů. Propracovaná geometri rámů a precizně volené komponenty zaručují to, že se Fullray E-Seven statečně popere s každým terénem z kopce i do kopce. Všechny modely jsou dostupné na 29“ i 27,5“ kolech.

Hardray E
Spolehlivé. Přímočaré. Odolné. Elektrické hardtaily Hardray E stojí na moderních technologiích a dlouholetých zkošenostech, které jsme při vývoji uplatnili. Elektrokola orientována hlavně na výkon jsou doma na (téměř) jakémkoliv povrchu a jízdu na nich si užije jak začátečník, tak zkušený biker.

Fourray E a Sixray E
Mladí. Divokost. Nespoutanost. Juniorská elektrokola perfektně navržena pro potřeby mladých jezdců mají ergonomicky upravené rámy, perfektně vyvážené komponenty a snadno ovladatelné převody.

Gravelray E
Zvědavost. Volnost. Odvaha. Vlastnosti, které vám dovolí užít si každý výlet. E-Gravely od R Raymon jsou dokonalým společníkem pro každou vyjížďku. Precizně zvolené komponenty a výkonné motory Yamaha vám dají vše, po čem můžete na svém elektrokole toužit.

Tourray E a Crossray E
Objevování. Variabilita. Dobrodružství. Treková elektrokola jsou ideální pro objevování nových cílů. Specifická je pro ně mírně sportovní geometrie a pohodlných posed. Tašky, brašny nebo nákupy snadno upevníte na nosičích.

Cityray E, Urbanray E a Compactray E
Moderní. Městský. Kosmopolitní. Každodenní cesty po městě jsou obzvláště příjemné v sedle Cityray E, Urbanray E nebo Compactray E. Díky nízkým rámům, vzpřímenému posedu a pohodlnými plátům je jízda na městském e-kole opravdovým potěšením. A nákupy lze snadno uložit na nosiče.

Kola

Raceray
Rychlá. Hbitá. Odhodlaná. Silniční kola R Raymon nabízí vyváženou kombinaci komfortu a designu. Řada Raceray je vybavena těmi nejlepšími komponenty, díky nim nebude problém nabrat rychlost na jakékoli cestě.

Fullray
Elitní. Sportovní. Všestranný. Celoodpružená horská kola jsou dostatečně univerzální a robustní na to, aby zvládla i ten nejnáročnější terén. Vysoké zdvihy a výborné jízdní vlastnosti vám při sjezdech rozpumpují krev v žilách.

Hardray, Sevenray a Nineray
Kvalitní. Spolehlivé. Přímé. Hardtaily z dílny R Raymon se vyznačují parádní tuhostí a bezvadným přenosem síly. Precizní geometrie zajišťuje skvělý výkon a dobré ovládání. Parádní vzhled a pohodlí i na dlouhých cestách jsou jejich největšími přednostmi.

Pushray, Oneray, Tworay, Fourray, Sixray
Mládí. Nespoutanost. Dobrodružnost. Voláme všechny malé závodníky! Od odrážedel až po juniorská kola – máme kolo pro každý věk. Důraz je zde kladen na funkčnost a bezpečnost. A co se týče designu a vybavení, i malá naše kola dělají velký dojem.

Gravelray
Na cestě. V terénu. Bez omezení. Gravely se v posledních letech prosadily jako samostatná kategorie kol – a je to tak správně. Jsou velmi univerzální, zvládnou asfalt i štěrk. Prodloužená geometrie rámu poskytuje pohodlí i na dlouhých cestách. Široká řídítka lze nastavit do mnoha různých pozic.

Tourray
Odvážná. Aktivní. Všestranná. Treková kola Tourray jsou kola pro každou příležitost. Je to dokonalé řešení pro ty, kteří hledají kolo pro každodenní použití, pro volný čas a pro delší výlety. Ať už se vydáte na dlouhou vyjížďku nebo jen na nákupy, modely Tourray vás nezklamou. Spojují pohodlí a výkon a taky vzhled a funkčnost.

Urbanray, Cityray, Classicray
Město. Rychlost. Pohyb. Městká kola s jednoduchou konstrukcí rámů, pohodlným posedem a městu uzpůsobenými převody jsou nejenom praktickými, ale taky dobře vypadajícími přemisťovadly do městských ulic.

Fotogalerie

Oficiální web výrobce: www.r-raymon-bikes.com