Norco

Norco je už přes 50 let synonymem pro vrcholová MTB kola vhodná pro downhill, freeride, enduro, all-mountain i trail. Horská kola vyvíjena a testována v nejdrsnějším terénu Britské Kolumbie v Kanadě vynikají propracovanou geometrií rámů a špičkovými komponenty. Cílem značky je, aby kola Norco inspirovala jezdce k ještě lepším výkonům a pomohla jim objevit dosud netušené možnosti.

Norco

Příběh značky

Norco Bicycles je výrobce jízdních kol se sídlem v Port Coquitlam v Britské Kolumbii v Kanadě. Společnost byla založena Bertem Lewisem už v roce 1964 a původně sídlila v přestavěném kurníku na kanadském venkově.

Norco byl jedním z prvních výrobců desetirychlostních kol a výrazně dopomohl k popularizaci BMX sportu. Dnes je Norco synonymem pro vrcholová horská kola, která dodává do celého světa.

Modelové řady Norco 2021

Aurum
Downhillové mašiny Norco byly vyvinuty ve spolupráci s profesionálními jezdci a testovány na nejdrsnějších tratích světa. Aurum je dostatečně spolehlivý a sebevědomý stroj na to, aby se postavil na startovní čáru světových poháru, a dostatečně zábavný na to, aby vám v bike parcích po celém světě naservíroval porci nezapomenutelných zážitků.

Shore
Nekompromisní traily severního pobřeží Kanady už sežvíkaly a vyplivly spousty kol a právě do těchto podmínek byla designována kola Shore. Freeridové mašiny Norco se nezaleknou ani těch nejdrsnějších podmínek. Jsou designována tak, aby s přehledem zvládala traily, na kterých ostatní kola bojují o přežití.

Range
Spusťte se nebojácně z kopce a pak vyšlapejte zpět na vrchol, abyste si užili další adrenalinový sjezd. Enduro kola Norco jsou konstruována tak, aby dokázala zvládnout vše, co se jim postaví do cesty, a podpořila vás i v těch nejnáročnějších stoupáních.

Sight
Potřebujete spolehlivý stroj, který vás vyveze na každý vrchol a pak vás bleskově sveze dolů? Norco allmountain kola jsou navržena tak, aby zvládla cokoliv, po čem vaše bikerské srdce na horských stezkách zatouží.

Optic & Fluid
Díky sebevědomé geometrii, špičkovému odpružení a nejlepším komponentům nabízejí trialová kola Norco nekompromisní výkon a účinnost při zdolávání sjezdů, které dobře znáte, i těch, které se teprve chystáte prozkoumat.

Revolver
Vytrvalost a jezdecké dovednosti vás dostanou na startovní čáru, ale jenom rychlost ve strmých stoupáních vás může dostat na pódium. Celoodpružená a hardtail kola XC Race zaručují maximální rychlost, výkon a efektivitu. Bez ohledu na to, jak náročný je váš příští XC závod, jsou tato kola připravena dostat vás na stupně vítězů.

Storm
Díky skvělé geometrii, parádním jízdním vlastnostem a pečlivým výběrem dílů jsou corss country kola Norco ideální volbou pro ty, kteří rádi hledají nové horské stezky a pěšinky k prozkoumání. Pokud stále slyšíte zvuky města, pokračujte ve šlapání.

Rampage
Geometrie inspirována jezdcem a výjimečně tuhé a zároveň lehké lehké rámy jsou zakládem dirt a street kol Norco. Každému jezdci poskytují prvotřídní jízdní vlastnosti, skvělou ovladatelnost a neskutečnou odolnost i v těch nejextrémnějších situacích.

Search
Nenechte se omezovat povrchem cesty a nebojte se sjet z cesty na tu polní cestičku, kterou jste už tolikrát míjeli. Užijte si radost z objevování nových tras a stezek bez ohledu na to jestli je na zemi štěrk nebo hlína. Gravel kola Norco vám pomohou ujet před všedností a najít nová neobjevená místa.

Scene & XFR
Urban kola Norco jsou doma ve městě. Poskytnou vám mršťnost a obratnost, kterou v ulicích větších nebo menších měst budete potřebovat. Jsou navržena tak, aby zdolala všechny povrchy a překážky, se kterými se v džungli velkoměsta můžete setkat.

Dětská kola
I malý jezdec očekává velký výkon, proto jsou modely Fluid a Rampage dostupné i v dětských rozměrech.

Fotogalerie

Oficiální web výrobce: www.norco.com