Oddanost jízdě vás dovedla až sem. Šlapejte ještě větší silou. Zamiřte výše. Je čím dál těžší dostat se na další level. Stačí k tomu jen jedno kolo. Toto kolo.

Nezáleží na tom, jestli počítáte získaná KOMs, nebo pódiová umístění, váš hlad po rychlosti a postupu je stále větší. Je to touha, ale i závaží kolem krku. Nová celokarbonová řada Norco Range je navržena tak, aby vás tohoto závaží zbavila a uvolnila rychlost a sebevědomí, které máte v sobě.

Precizní ovládání na drsném povrchu, vynikající efektivita při stoupání a kompletně nové odpružení dělají z Range nejrychlejší enduro kolo, které bude ultimátním společníkem v tom nejdivočejším terénu.

Konstrukce High Virtual Pivot pomáhá udržovat momentum při sjezdech, neutralizuje negativní brzdné síly a jeho umístění nízko v rámu je perfektní pro kombinaci stability, ovladatelnosti a funkčnosti. Jediné, na co se musíte soustředit, je výběr té nejrychlejší stopy.

Norco Range 2021

RIDER ISOLATION

Konstrukce odpružení High Virtual Pivot na Range vás izoluje od pohybu kol tím, že umožňuje pohyb zadní osy kola směrem dozadu. Zároveň minimalizuje vliv brzdných sil na jeho funkci.

HIGH SPEED CONVICTION

S minimální odchylkou ve vzdálenosti mezi kontaktní plochou přední pneumatiky a těžištěm jezdce u každé z velikostí rámu, Range usnadňuje jízdu maximální rychlostí i na těch nejnáročnějších enduro tratích.

EFFICIENT CLIMBING

Konstrukce odpružení High Virtual Pivot účinně přenáší energii ze šlapání. Poskytuje stabilní platformu při záběru a díky umístění napínacího kolečka i kontrolu negativního zanořování tlumiče.

LOW CENTRE OF MASS

Stabilita a ovladatelnost v nejvyšších rychlostech je dosažena umístěním odpružení nízko v rámu a minimalizováním neodpružené hmoty. Konzistentní spolehlivé odpružení. 

ON COURSE & OFF THE GRID

Každé rozhodnutí, které padlo o designu, geometrii a výběru komponent, umožňuje jezdci soustředit se jen na trail a neplýtvat energií tam, kde to není třeba. Rychlost není paralyzující – jízda na závodní trati nebo v horách je vždy plynulá, svižná a reflektuje techniku daného jezdce. 

RIDE ALIGNED ™Norco díky systému Ride Aligned™ přizpůsobuje každý model Range člověku, který na něm jezdí. Geometrie zaměřená na jezdce a perfektní kinematika odpružení v kombinaci s individuálním nastavením poskytuje bezkonkurenční výkon a požitek už od prvního dne.